• Yeni Mahallesi, Menemen Sk. No:12 Silivri-İSTANBUL
  • (538) 377 31 46
  • (538) 372 78 05
  • 7 X 24 Kesintisiz Hizmet
Silivri Koltuk Yıkama Hizmeti ve Özdemir Halı Yıkama Fabrikası
Icon

SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA VE Koltuk Yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmetlerinde olduğu gibi farklı yıkama hizmetlerinde de kaliteli bir şekilde işlem gerçekleştiriyoruz

Koltuk Yıkama konusunda da sizlere en kaliteli hizmeti veriyor ve son sistem makineler...

Silivri Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama konusunda SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA olarak farklı koltuk ve halı yıkama firmaları dışında çok daha profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra köpüklü yıkama uygulamalarını kullanarak koltuklarınızı derinlemesine yıkamaya devam ediyoruz.SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA Firmamızda yer alan tüm makineler köpüklü yıkama metodu ile birlikte yüzeylerine herhangi bir zarar verilmeden temizlenir. Buharlı makinelerin aşırı olarak buhar ve ısı yayması koltuklarınızın deforme olmasına neden olacağı için köpüklü makineleri tercih ediyoruz. Ayrıca uygun devirde çalışan makineler ile koltuk lekelerinizi derinlemesine temizliyor ve ilk gün ki parlaklığına ulaştırıyoruz.


SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA VE Koltuk Yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmetlerinde olduğu gibi farklı yıkama hizmetlerinde de kaliteli bir şekilde işlem gerçekleştiriyoruz. Yerinde yıkama hizmeti alabilir ya da koltuklarınızı firmamıza götürerek yıkayabiliriz. Ayrıca %100 bitkisel şampuanlar ile birlikte kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın yanında diğer ev eşyalarınızın da yıkama işlemlerini gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz. 


Koltuk yıkama aslında ihmale gelmemelidir ve bu işi yapmak tam anlamıyla uzman kişilere düşmektedir. SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA OLARAK Günümüz teknolojilerinden yararlanan ve tam otomatik makineler ile sunulan Koltuk Yıkama hizmetleri amacına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Derinlemesine temizlik sağlayabilen makineler ile koltuklarınız kısa bir sürede tekrar kullanıma hazır hale gelir. SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA Firmamızca kullandığımız yıkama şampuanları da ürünlerinizi yıpratmayan özelliktedir ve lekeleri çıkarmak için kullanılan öncü markalar arasındadır. Mikropları yok etmek adına tüm dezenfekte işlemleri için farklı sistemler kullanıyor ve günümüz teknolojilerini sizlerle buluşturuyoruz. Derinlemesine temizlik ve kaliteli bir hizmet için SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA VE Koltuk Yıkama firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA Firma olarak adresinize geliyor ve koltuklarınızı uzman ve başarılı kadromuz ile birlikte tozunu aldıktan sonra köpüklü bir şekilde yıkıyoruz. Firmamıza ulaşarak diğer yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve her türlü yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz hizmet ile alanında öncü firmalar arasında yer alıyor ve 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Koltuklarınızı son sistem makinelerle yıkayarak bakteri ve virüs oluşumlarına karşı bakımlı hale getiriyoruz. Koltuk yıkama sektöründe başarılı bir şekilde çalışan ve bilgili olan personellerimizle beraber uzun süredir sektörde öncülük yapan ve güçlü bir firma olan Koltuk Yıkama firmamız, en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir.


Tecrübelerini bilgiyle bütünleştiren ve kendini sürekli geliştiren SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA firmamız ile iletişime geçerek koltuklarınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesini engelleyebilir ve daha uzun süreli kullanabilirsiniz. Tüm işlerde olduğu gibi Koltuk Yıkama konusunda da sizlere en kaliteli hizmeti veriyor ve son sistem makineler ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizleri tercih ettikten sonra profesyonel ekiplerimizce EVİNİZDE  koltuklarınız hızlı ve detaylı bir şekilde temizlenir ve tarafınıza sunulur. Sizler de tertemiz koltuklarınızı kullanırken mutlu olacak ve memnuniyetinizi dile getirebileceksiniz.


Her mevsim özel olarak sunduğumuz SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA VE Koltuk Yıkama hizmetleri için bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli bir yıkama hizmeti ile alanında öncü olan firmamız, kimyasal maddelerden arındırılan temizlik ürünleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Koltuklarınızı yıpratmadan temizledikten sonra kurulama işlemlerine geçiyor ve son rötuşlar tamamlandıktan sonra da sizlere koltuklarınızı teslim ediyoruz. Daima en iyi hizmet için çalışıyor ve son sistem makinelerle %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Unutulmamalıdır ki koltuklarınız gün içinde en çok zaman geçirdiğiniz ürünlerdir ve üzerinde zamanla çoğalan kir ve tozlar sağlığınızı tehdit etmektedir. Özellikle de çocuklarınız için son derece önemli olan bu durumun önüne geçmek için SİLİVRİ ÖZDEMİR HALI YIKAMA ve Koltuk Yıkama uygulamalarını tercih etmeniz ve uzun süreli kullanmanız önemlidir. 

Icon
Bize Ulaşın

(538) 372 78 05

(538) 377 31 46