• Yeni Mahallesi, Menemen Sk. No:12 Silivri-İSTANBUL
  • (538) 377 31 46
  • (538) 372 78 05
  • 7 X 24 Kesintisiz Hizmet
İpek Halı Yıkama
Icon

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İPEK HALI YIKAMA, DEĞERLİ HALILARINIZA KALİTELİ TEMİZLİK

Silivri Özdemir Halı Yıkama'dan İpek Halı Yıkama Hizmeti

İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Sahip olunması çok güç ancak kaybedilmesi çok kolaydır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir.

Genelde ipek halıları parlak olurlar bu parlaklığı yalnış yıkama teknikleriyle kaybedebilirsiniz. Bu halılar canlı renklerden oluşurlar, yine yanlış halı yıkama teknikleriyle halılarınızın rengini kaybetmeniz mümkündür.

Peki bu halıların temizliği için ne yapılmalıdır? İpek halı yıkama mümkün müdür, yada bu halılar evde temizlenebilirmi?

Öncelikle şunu söyliyelim ipek halılarına evde yapabileceğiniz tek bakım yolu halınızı süpürmektir. Bunun haricinde evinizde ipek halıların temizliği için hiç bir şey yapamazsınız. Bu halılarrı gerçekten temiz görmek istiyorsanız gözünüz kapalı güvenebiliceğiniz bir halı yıkama firmasına teslim etmelisiniz.

Özdemir Halı Yıkama firmamız 1994 yılından beri halı yıkama alanında hizmet vermektedir. Makine parkurumuz, bitkisel yıkama şampuanlarımız ve kalifiye kadromuzla hizmete hazırız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Icon
Bize Ulaşın

(538) 372 78 05

(538) 377 31 46