• Yeni Mahallesi, Menemen Sk. No:12 Silivri-İSTANBUL
  • (538) 377 31 46
  • (538) 372 78 05
  • 7 X 24 Kesintisiz Hizmet
Halı Yıkama Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
Icon

silivriozdemirhaliyikama.com/yonetim

Halı Yıkama Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Halı Yıkama Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Halılarınızın kısa sürede kirleniyor olması sizin de canınızı sıkıyor öyle değil mi? Sürekli elinizde bir bezle lekeli yerleri silmeye çalışmaktan yorulduğunuzu da biliyoruz. Ne yazık ki evde en sık kirlenen şeylerin başında halılar gelir. Sürekli olarak kullanım halinde olması nedeniyle yılda en az iki defa yıkanması gerekir. Tabi ki birçok şeyde olduğu gibi bunda da Halı Yıkama hakkında doğru bilinen yanlışlar vardır.

Birçok kişi halılarının kirliliğinden rahatsız olsa da, yıkama konusunda çekimserdir. Çünkü yaygın olarak bilinen yanlış bir inanç, halıların sık yıkandığında parlaklığını yitirdiğini söyler. Bu da Halı Yıkama uygulaması tercih etmek yerine, silerek çözüm oluşturmaya çalışma düşüncesine iter. Ancak Halı Yıkamanın parlaklığı alması gibi bir durum söz konusu değildir. Aksine yıkamak yerine silmek kirleri içerisinde hapsedeceği için böyle duruma neden olabilir.

Halı yıkamak yerine silmek sadece parlaklığı almaz, aynı zamanda kirlerin de dibe çökmesine neden olur. Kirler ve bakteriler diplere iner, bu sayede kendilerine yeni bir yaşam alanı edinmiş olur. Aynı zamanda silme işlemi sırasında halının yüzeyine çok fazla bastırıldığı için tüyleri de zarar görür. Hem hijyen açısından hem de halının görselliğinin zarar görmemesi açısından halıyı silmek yerine, profesyonel bir Halı Yıkama hizmeti almak mantıklı adım olacaktır.

Bir çok kişi tarafından doğru bilinen yanlışlardan biri de Halı Yıkama firmalarının merdiven altı denilen işletmeler şeklinde olduğudur. Bu nedenle güven arz etmediklerini düşünür ve kendilerinin daha iyi bir temizlik sağlayacağına inanırlar. Fakat bu her halı yıkama firması için doğru bir düşünce değildir. Güvenilir halı yıkamacıya ulaşmanın oldukça önemli olması bağlamında networkdry aradığınız tek cevaptır. Networkdry Halı Yıkama konusunda profesyonel çözümler sunarken, oldukça kapsamlı ve teknik bakımdan güçlüdür. Networkdry Halı Yıkama hizmetinden yararlanarak hem zaman kaybetmeden hem de kendinizi yormadan halılarınızın temizlenmesini sağlayabilir, ücretsiz servis olanağıyla kapıdan kapıya teslimat avantajından yararlanabilirsiniz.

Icon
Bize Ulaşın

(538) 372 78 05

(538) 377 31 46